Katolický domov studujících – domov mládeže a školní jídelna Praha

Katolický domov studujících je církevní školské ubytovací zařízení přímo v centru Prahy, které poskytuje studentkám středních a vyšších odborných škol ubytování, stravování a vzdělávací služby a vede ubytované studentky k plnohodnotnému využívání volného času.

Domov mládeže

Posláním domova je vytvářet prostředí vzájemné důvěry, rodinnou atmosféru a vhodné podmínky pro studium, k osvojování duchovních a morálních hodnot, k úctě ke každému člověku, a tak pozitivně přispívat k lidskému zrání ubytovaných studentek.

Domov je situován v klidném místě přímo v centru Prahy blízko mnoha středním a vyšším odborným školám. Snažíme se vytvářet rodinnou atmosféru a dbáme na osobní přístup ke každé studentce. Na všech pokojích jsou sprchy. Na chodbách je k dispozici kuchyňský kout vybavený mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a plotýnkovým vařičem. Studentky mohou využívat malou posilovnu, knihovnu se studovnou, volně přístupná je kaple a dvorek v zeleni. V celém domě je WiFi.

Hostel KDS

Katolický domov studujících nabízí také levnou a zároveň kvalitní variantu ubytování v Praze. Hostel leží v klidném místě přímo v centru Prahy se snadnou dostupností (tramvaj, metro).

Přes školní rok mají hosté možnost rezervace dvou pokojů tří a čtyř lůžkového. Během letních prázdnin se celý domov mění na hostel, ve kterém rádi přivítáme poutníky a turisty nejen z České republiky.

Na všech pokojích jsou sprchy. Na chodbách jsou k dispozici kuchyňský kout vybavený mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a plotýnkovým vařičem.

Vydechnout od ruchu Prahy se může v kapli svatého Dominika nebo na tichém, zeleném dvorku.

V domě je zdarma WiFi. Hostel je nekuřácký.

Kontaktujte nás

Kontakt: SM. Jordána OP Petra Kleinwächterová
Adresa: Černá 14, 110 00 Praha 1
Telefon: +420 224 934 496
E-mail: reditelna@kds.op.cz
Web: kds.op.cz