Ovocné produkty, vína a trvanlivé pečivo od františkánek

Džemy s citátem

Produkt z ovoce pocházejícího ze znojemské oblasti. Džemy jsou vyráběny pouze z pečlivě vybraného ovoce, tradiční technologií, za použití přírodního pektinu. Ve skládacím obale na víčku je ukryté překvapení ve formě povzbuzujícího citátu.

Ovocné mošty

Jablka z vlastních sadů zpracováváme na kvalitní 100 % čirý mošt. Je pasterizovaný a filtrovaný, bez chemické konzervace, bez přidání vody nebo cukru.

Modré hrozny, které pocházejí ze znojemské vinařské podoblasti zpracováváme na kvalitní 100 % mošt. Je rovněž pasterizovaný a filtrovaný, bez chemické konzervace, umělých barviv, bez přidání vody nebo cukru.

 Františkánské víno

Mimo výrobu ovocných produktů prodáváme vlastní Františkánské víno. Toto víno špičkové kvality pro nás vyrábí rodinné vinařství Vinné sklepy Maršovice ze znojemské vinařské podoblasti. Proces výroby je ve všech fázích pečlivě sledovaný a zaručuje výsledný produkt ve výjimečné kvalitě, která uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Víno splňuje nejvyšší nároky kladené např. na výrobu mešních vín.

Trvanlivé pečivo

Sušenky Karolky, Medový perník, preclíky se solí a kmínem, preclíky s kozím sýrem a tyčinky s cibulkou. Preclíky s kozím sýrem získaly v kategorii pekařských výrobků  ocenění Regionální potravina Jihomoravského kraje.

 

Kontaktujte nás

Kontakt: S. M. Edita Troppová
Adresa: Grohova 516/18 Brno 602 00
Telefon: +420 605 483 609
E-mail: prifilom@prifilom.cz
Web: www.prifilom.cz